خرید فالوور واقعی در سال 2021

(( خرید فالوور واقعی ))

خرید فالوور واقعی

امروزه عصر جدید تکنولوژی تا حدی پیشرفت کرده است که دیگر نیاز نیست برای افزایش فالوور اینستاگرام خود مدت زمان بسیار زیادی ارائه بدهید . زیرا امروزه سایت خرید فالوور اینستاگرام افزایش فالوور اینستاگرام را در کوتاه ترین مدت زمان برای شما ممکن ساخته اند .

البته قبول دارم که امروزهدر بین سایت هایی که واقعا باعث افزایش فالئئر اینستاگرام شما از نوع واقعی بشوند سایت های سودجو یا ربات هایی هم هستند که از اعتماد شما سوء استفاده می کنند . و فالوور های فیک برای افزایش فالوور اینستاگرام شما ارائه می دهند . به همین دلیل پیشنهاد می کنم این متن را ت انتها بخوانید تا بتوانید تفاوت های بین خرید فالوور واقعی و خرید فالوور فیک را متوجه بشوید .

خرید فالوور واقعی چیست ؟

خرید فالوور واقعی یکی از بسته هایی است که سایت های مختلف افزایش فالوور اینستاگرام به شما ارائه می دهند . دلیل نام گذاری این بسته با نام خرید فالوور واقعی برای جلب اعتماد کاربران و مطمن شدن این افراد از واقعی بودن این فالوور ها است . چرا که تمامی افرادی که شما به عنوان فالوور واقعی از طریق خرید فالوور واقعی دریافت می کنید . همگی جز به قول معروف انسان ها هستند ! شاید از این حرف من تعجب کنید که می گویم این فالوور ها انسان هیستند . اما می توانم بگویم منظور از لحاظ لفظی است چرا که شما در اثر خرید فالوور فیک فالوور هایی را دریافت خواهید کرد که انسان نیستند .

خرید فالوور واقعی

خرید فالوور فیک چیست ؟

خرید فالوور فیک در بعضی از مواقع توسط سایت ها صورت میگیرد . و در بیشتر مواقع می توان گفت این خرید ها از طریق ربات های مختلف انجام می شود  . چرا که فالوور های ارائه شده توسط این نوع خرید نیز دقیقا از طریق ربات ساخته می شوند و انسان نیستند .به صورتی دیگر می توانم بگویم هنگامی ه شما خرید فالوور فیک انجام می دهید . تنها در حال خریداری کردن یک عدد نمایشی برای تعداد فالوور های خود هستید . چرا که این فالوور ها هیچگونه ارزشی ندارند .و تنها نوعی سودجویی به حساب می آیند !

تفاوت فالوور فیک و فالوور واقعی چیست ؟

1 ــ نوع ساخت اکانت های آنها

در اولین تفاوت می خواهم برای شما از نوع ساخت اکانت های آنها صحبت کنم . هنگامی که شما خرید فالوور واقعی انجام می دهید . فالوور هایی خرید می کنید که پیج های اینستاگرام آنها از طریق ایمیل یا شماره تلفن همراه تایید شده اینستاگرام ساخته شده است . برای مثال خودتان را در نظر بگیرید . هنگامی که شما می خواهید اینستاگرام را نصب کنید .

ابتدا برنامه اینستاگرام را نصب کرده و یک شماره تلفن معتبر یا یک ایمیل معتبر در صفحه اصلی و اولیه وارد می کنید تا اینستاگرام این شماره و ایمیل را بررسی کند و برای او یک کد بفرستد در صورتی که شما کد را به اینستاگرام ارجاع دهید .

و او مطمن شود که این ایمیل یا شماره تلفن متعلق به خود شما است . مسلما شما را تایید کرده و به شما اجازه ورود خواهد داد . اما در ساخت اکنت های فیک همچین چیزی وجود ندارد این اکانت ها به هیچ عنوان ساخته شده از شماره تلفن یا ایمیل تایید شده توسط اینستاگرام نیستند .

چرا که این اکانت ها توسط ربات های پیشرفته ای ساخته می شوند که از پیسرفته بودن تکنولوژی و عصر جدید تکنولوژی در سال 2021 برای آسیب زدن به شما استفاده کردند . و با توجه به دسترسی به الگوریتم های متنوع اینستاگرام توانستد به اکانت های غیر فعالی در این شبکه ایجاد بکنند . هنگام درخواست شما برای فالوور در برابر پرداخت هزینه اندکی این فالوور های غیر فعال را به پیج شما انتقال بدهند .

خرید فالوور واقعی

2 ــ بیوگرافی :

توجه داشته باشید هنگامی که شما به عنوان یک فرد واقعی وارد اینستاگرام می شوید مسلما برای شناساندن خود به کاربران دیگر اینستاگرام بیوگرافی از خود به اینستاگرام ارائه خواهید داد . برای مثال اسم شما ، سال تولد شما ، شغل شما ، درس شما ، حوزه های مورد علاقه شما بخشی از این بیو گرافی می تواند باشد .که هنگامی که شما فالوور واقعی خریداری می کنید مسلما با نگاه کردن به آنها بیو گرافی های متنوعی در آنها مشاهده خواهید کرد .

اما هنگامی که یم اکنت فیک ساخته می شود . این اکانت دارای هیچگونه بیو گرافی نخواهد بود چرا که این اکانت برای تشکیل خود از اینستاگرام اجازه نگرفته است . و اینستاگرام بیو گرافی از او قبول نمی کند . پس شما هنگامی که فالوور های خود نگاه می کنید . مسلما حجم بسیار بالایی از فالوور هایی مشاهده می کنید .که بیوگرافی خاصی ندارند. و تنها تشکیل شده از یک ایدی هستند .

3 ــ فعالیت در صفحه اینستاگرام :

پس از اینکه شما به عنوان یک فالوور واقعی بیو گرافی خود را وارد کنید. حال دارای یک صفحه اینستاگرام هستید . و حال زمان این است که شما در طول فعالیت خود در اینستاگرام عکس ها و ویدیو های متفاوتی به عنوان پست یا استوری قرار بدهید . از 100 % کاربران اواقعی اینستاگرام حدود 90 % این افراد دارای پست ها و استوری های متفاوت در طول زمان در پیج خود هستند . خیلی کم پیش می اید که فردی تنها برای بازدید کردن وارد شبکه اینستاگرام شود . و خودش فعالیتی در اینستاگرام نکند .

پس هنگامی که شما در صورت خرید فالوور اینستاگرام ،. فالوور های خود را نگاه کنید . در هر صفحه اینستاگرام می توانید پست ها و استوری هایی از این افراد مشاهده کنید . که نمایانگر واقعی بودن این افراد است . چرا که فالوور هایی که فیک باشند. به هیچ عنوان نمی توانند پست یا استوری در پیج اینستاگرام خود ارائه بدهند . و شما هنگامی که پس از خرید فالوور فیک به فالوور های خود نگاه می کنید  حجمی از افرادی را مشاهده خواهید کرد .که هیچگونه پست یا استوری در پیج خود نخواهند داشت .

خرید فالوور واقعی

4 ــ تعامل داشتن :

یکی از مهم ترین عامل های تفاوت خرید فالوور واقعی اینستاگرام و خرید فالوور فیک اینستاگرام در نوع تعامل آنها است . شما هنگامی که خرید فالوور واقعی انجام می دهید. این فالوور ها توانایی تعامل با شما را دارند . یعنی می توانند شما را لایک کنند .، برای شما کامنت بگذارند ، در دایرکنت شما با شما ارتباط داشته باشند. یا در صورتی که شما یک بازاریابی یا یک کسب و کار انلاین داشته باشید از شما خرید داشته باشند .

و باعث بالا رفتن بازدید ویدیو های اینستاگرام شما شوند . برای مثال هنگامی که خود شما در اینستاگرام وارد می شوید و پیج هایی را فالو مسلما وقتی این پیج ها پستی می گذارند. حداقل یکی از هر پنج پست آنها را لایک خواهید کرد ، استوری های آنها را مشاده می کنید .یا برای آنها کامنت می گذارید چرا که شما دارای قوه تصمیم گیری هستید و اگر نمی خواستید .از فعالیت این افراد با خبر باشید یا نمی خواستید نسبت به فعالیت آنها بازخورد مثبت نشان دهید. مسلما آنها را فالو نمیکردید .

اما فالوور های فیک قدرت تعامل با شما را ندارند. چرا که این افراد اصلا وجود خارجی ندارند . که بخواهند پست های شما را نگاه کنند ، آنها را لایک کنند. یا برای شما کامنت بگذارند این کار ها نیاز به افرادی دارد که واقعی باشند .، دارای یک پیج ایسنتارگام واقعی .، دارای قوه تصمیم گیری و علاقه باشند . در صورتی که شما خرید فالوور فیک انجام بدهید .

اگر یک پست در پیج خود بگذارید در صورتی که یک میلیون فالوور هم داشته باشید .یک لایک هم نخواهد خورد . حتی اگر پست شما یک ویدیو باشد یک دونه بازدید هم نخواهید داشت تنها باعث می شوید. تا افراد واقعی که شما را فالو کردند با دیدن این وضعیت شما را در اینستاگرام ترک کنند .

خرید فالوور واقعی

5 ــ نوع خرید فالوور :

توجه داشته باشید هنگامکه شما می خواهید خرید فالوور واقعی اینستاگرام انجام بدهید .سایت خرید فالوور اینستاگرام با توجه به احترامی که برای حریم شخصی شما قائل است به هیچ وجه از شما درخواست کننده. پسفورد نخواهد بود . چرا که تنها ایدی شما را می خواهد در جلوی پشم افرادی در اینستاگرام قرار بدهد. تا در صورت علاقه شما را فالوو کنند . و زمانی که شما تعداد فالوور های مورد نیاز خود را به دست بیاورید .

این کار را به پایان می رسانند . در نتیجه هیچگونه نیازی به رمز اینستاگرام شما ندارند . و در نهایت باعث می شوند تا شما مقدار فالوور هایی را که می خواهید به صورت کاملا. غیر مستقیم دریافت کنید . یعنی انها تصور دارند .فردی را که علاقه دارند طبق میل خود فالوو کرده اند.در صورتی که شما هستید که آنها را برای فالوور شما بودن خریداری کرده اید .

اما در سایت هایی که ارائه دهنده فالوور فیک هستند اینطور نیست. در بیشتر این سایت ها قابل ذکر است .نه تمامی آنها بلکه بیشتر آنها برای افزایش فالوور اینستاگرام شما از شما می خواهند تا رمز اینستاگرام خود را به آنها ارائه بدهید . تا بتوانند برای اضافه کردن فالوور فیک به اکانت شما به الگوریتم های اینستاگرامتان دسترسی داشته باشند .

خرید فالوور واقعی در سال 2021

خرید لایک ایرانی در سال 2021 امکان پذیر است ؟

سایت خرید فالوور اینستاگرام نوآوری برای عصر جدید تکنولوژی

خرید فالوور واقعی در سال 2021

خرید فالوور فعال برای تبدیل شدن به یک سلبریتی :

تبلیغات اینستاگرام توسط سایت در سال 2021

خرید لایک اینستاگرام تجربه یک الگوریتم صعودی در فروش

0 CommentsClose Comments

Leave a comment

Newsletter Subscribe

Get the Latest Posts & Articles in Your Email

We Promise Not to Send Spam:)