خرید فالوور فعال برای تبدیل شدن به یک سلبریتی :

(( خ ))

خرید فالوور فعال

ایا تا به حال شده است که به یک سلبریتی اینستاگرام نگاه کنید و از خود بپرسید چرا من یک فرد مانند او نیستم؟

خوب این یک سوال کاملا درست است . چرا که در کتاب بازی زندگی و راه این بازی نوشته ای از اسکاول شین گفته می شود از خود سوال بپرسید تا بتوانید جواب آن را پیدا بکنید .

در پاسخ به سوال بالا می توانم به شما بگویم  افراد از راه هایی همچون خرید فالوور فعال اینستاگرام استفاده کرده اند . ولی شما ممکن لست تا به حال این کار را انجام نداده باشید . طبق آمار گفته شده است که در دو سال اخیر که سایت های خرید فالوور اینستاگرام کار خود را در بازار شروع کرده اند. میزان سبلریتی های موجود در اینستاگرام توانسته به 5 برابر زمان قبل از شروع کار سایت های خرید فالوور فعال برسد اما چرا ؟

اهمیت فالوور اینستاگراممورد اشاره ترین دلیل این پیشرفت است.  تمامی این معروفیت ها و مشهوریت ها را می توان در بودن یا نبودن فالوور اینستاگرام دنست . چرا که اگر شما فالوور اینستاگرام داشته باشید به ازای هر فالوور یک نفر و جمعیتی که در گفتگو با او هستند . شما را خواهند شناخت .

خرید فالوور فعال

فالوور های اینستاگرام را می توان به دو دسته تقسیم کرد :

1 ــ فالوور فعال اینستاگرام :

فالوور فعال اینستاگرام بهترین نوع فالوور اینستاگرام است . این فالوور ها نه تنها در لغت فالوور فعال نام می گیرند بلکه در واقعیت هم این خصوصیت را دارند و به عنوان فالوور فعال در زندگی روزمره خود ساعات بسیار بالایی را در اینستاگرام می گذرانند . مقدار این فالوور ها در اینستاگرام حدود 400 – 500 میلیون نفر است .

این افراد در چهار دسته  تقسیم می شوند :

  • صاحبان بازاریابی های آنلاین :

صاحبان بازاریابی های آنلاین موفق همگی جزئی از فالوور های فعال هستند . این افراد در روز به صورت یک کار اداری ساعات زیادی از وقت خود را به برنامه اینستاگرام اختصاص می دهند و برای فالوور های خود پست ، استوری و تبلیغات اینستاگرام می گذارنند . تا بتوانند باعث فروش محصولات خود شوند . این افراد جزیی افرادی هستند که معمولا با توجه به تلاششان یک زندگی کاملا مرفه را دارند و از آن لذت می برند .

  • اینفلوئنسر ها :

اینفلوئنسر ها بخش گسترده ای از فالوور های فعال را تکشیل می دهند . این افراد را می توان افرادی دانست که برای فالوور های دیگر روزمرگی های خود و خاطرات روزانه خود را به صورت پست و استوری همراه با عکس های زیبا از خود با تنوع کاری بالا ارائه می دهند . تا این کاربران بتوانند این اشخاص را به عنوان دوستان خود بدانند.

این افراد در طول روز زمانی زیادی را با کاربران خود به صورت مجازی می گذرانند . پس مدتی کاربران نسبت به اطلاع داشتن از فعالیت های این افراد و کار های جدید این افراد در زندگیشان معتاد می شوند . به گونه ای که هر روز ساعات زیادی را صرف می کنند تا لایو های این افراد ، استوری ها و پست های آنها را تماشا کنند .

اینفلوئنسر ها پس از گذشت زمان و جذب مخاطبان بالا در پیج اینستاگرام خود . پس اینکه توانستند به صورت کامل شناخته بشوند . در بین کار های خود شروع به انجام تبلیغات اینستاگرام می کنند . این تبلیغات متعلق به بازاریابی های انلاین متفاوت می باشند . برای مثال توجه داشته باشید شما یک اینفلوئنسر هستید . شما می توانید برند های لباس مختلفی را تبلیغ کنید . به این صورت که در بین کار های روزمره خود و عکس هایی که به عنوان پست یا استورب در اینستاگرام خود ارائه میدهید  .لباس های این برند را پوشیده و به فالوور های خود می گویید که این مانتو این شلوار این روسری را از کجا خریداری کرده اید .و این فالوور ها به دلیل اینکه نسبت به طرز لباس پوشیدن شما و نوع زندگی شما خیلی علاقه دارند . مسلما می روند و از این برند خرید انجام می دهند . چرا که این افراد زندگی کردن به جای شما را دوست دارند . پس سعی می کنند از جاهایی که شما خرید می کنید خرید کنند .

خرید فالوور فعال

  • سلبریتی ها :

سلبریتی ها را می توان افرادی دانست که در یک حوزه بسیار مخصوص مانند هنر ، ورزش ، بازیگری ، کارگردانی و… تخصص دارد و سعی می کند تا با توجه به هنر خود در صفحه اینستاگرام جذب فالوور اینستاگرام کند . مسلما تمامی ما و تمامی افرادی که در کره زمین وجود دارند . در هنر های خاصی مهارت دارند . این هنر را گاهی اوقات می توان هنر اشپزی کردن معرفی کرد . مهم این است که این افراد از این هنر برای پیشرفت خود در شبکه اینستاگرام  استفاده می کنند .

این افراد بخش بسیار زیادی از زمان خود را در اینستاگرام می گذارند . و به صورت روزانه گزارش هایی از خود و کار های خود در اینستاگرام برای مخاطبانشان به همراه عکس یا فیلم ارائه می دهند . برای مثال اگر شما یک بازیگر باشید . و بخواهید به یک سلبریتی تبدیل شوید . می توانید در اینستاگرام به صورت روزانه از صبحانه خودن خود ، صحنه های مختلف فیلم برداری انواع لباس هایی که میپوشید ، کافی شاپ های که می روید . دوستان خود و همکاران خود فیلم ها و عکس هایی تهیه کنید و در پست یا استوری در اختیار دوستان خود قرار بدهید .

خرید فالوور فعال

  • بازدید کنندگان :

و در اخر می توانم به بازدید کنندگان که مهم ترین بخش فالوور های اینستاگرام را تشکیل می دهد . اشاره کنم . چرا که این افراد چیزی حدود نیمی از 24 ساعت خود را در شبکه اینستاگرام قرار می دهند . شاید عددی که برای میزان فعالیت این افراد ارائه می دهم.. چیزی عجیب باشد . اما واقعیت این است . چرا که این افراد اینستاگرام را دنیای خود می دانند . واقعا هم همینطور هست . اینستاگرام دنیای شگفت اوری است که آنها تنها نظاره کنند آن هستند .

اما به صورت غیر مستقیم تک تک این افراد بخشی از عامل موفقیت افرا دیگر در اینستاگرام هستند . چرا که اگر این افراد در اینستاگرام نباشند . دیگر فردی نیست که در برابر بازاریابی انلاین شما بازخورد مثبت نشان بدهد ، شخصی نیست که بتواند در برابر تبلیغات اینستاگرام یک اینفلوئنسر واکنش بدهد و شخصی وجود ندارد که باعث وجود یک سلبریتی در اینستاگرام شود .  در نتیجه می توانیم تمام وجود اینستاگرام را روی پایه و اساس وجود فالوور فعال به عنوان بازدید کننده بدانیم .

خرید فالوور فعال

فالوور های غیر فعال :

فالوور های غیر فعال را نمی توان به صورت کامل غیر فعال معرفی کرد . بلکه این اصطلاحی است . که برای این افراد در نظر گرفته شده است . وگرنه این افراد را می توان افرادی دانست که در اینستاگرام حضور دارند . اما جز افرادی نیستند . که بتوانند در اینستاگرام فعالیت بالا داشته باشند . بلکه در اینستاگرام به صورت گاهی حضور دارند . برای مثال برخی از این افراد ممکن است امروز در اینستاگرام حضور داشته باشند .

اما حضور بعدی آنها در اینستاگرام در هفته دیگر باشد . خوب مسلما این حضور را نمی توان یک حضور فعال دانست . در صورتی می توان گفت یک فرد حضور فعال دارد که این فرد به صورت روزانه و دارای ساعات متوالی در اینستاگرام حضور داشته باشد و فعالیت بکند .

اما این افراد اینستاگرام را زئی از زندگی خود می توانند . اما فالوور های فعال را می توان افرادی معرفی کرد که اینستاگرام را دنیای خود می دانند . از آنجایی که تعداد این افراد 500 میلیون نفر است در صورتی که جمعیت شور بزرگ ایران 80 میلیون است . می توان گفت اینستاگرام دنیایی فراتر از تصور است .

چگونه بازدید کننده فعال داشته باشیم :

همانطور که تا به اینجای متن گفته شد شما می توانید برای داشتن فالوور فعال به صورت خیلی خلاصه و کوتاه از خرید فالوور فعال اینستاگرام استفاده کنید .

خرید فالوور فعال

خرید فالوور فعال چیست ؟

خرید فالوور فعال اینستاگرام یکی از بسته های خرید فالوور اینستاگرام است . که توسط سایت  خرید فالوور اینستاگرام برای شما ارائه می شود . این سایت می تواند در صورت خرید فالوور فعال به شما بع تعدادی که می خواهید از این 500 تفر فالوور فعال ارائه بدهد تا شما را فالوو کنند و جزئی از فالوور های شما باشند .

در نتیجه شما می توانید در کنار این افراد به یک سلبریتی معروف ، به یک اینفلوئنسر مورد دلخواه مردم و یا به یک برند و بازاریابی آنلاین موفق تبدیل بشوید . که برای موفقیت خود در کمترین زمان ممکن توانسته پایه و اساس اینستاگرام را برای خود پایه ریزی کند .

چگونگی کارکرد خرید فالوور فعال :

توجه داشته باشید سایت خرید فالوور اینستاگرام کاملا به صورت غیر مستقیم باعث می شود تا این افراد شما را فالوو کنند . به صورتی که شما می دانید که این فالوور ها را خرید کرده اید . ولی آنها تصور دارند که در صورت علاقه شما را دنبال می کنند و آنها هستند که خواستار دنبال کردن شما هستند و شما آنها را در پیج خود پذیرفته اید . چرا سایت خرید فالوور اینستاگرام درصورت خرید فالوور فعال پیج شما را با توجه به مهارت های خود و دسترسی های مختلف به شبکه اینستاگرام در جلوی چشم این افراد قرار می دهد . تا شما را در صورت علاقه پیدا کنند .

خرید فالوور فعال برای تبدیل شدن به یک سلبریتی :

خرید لایک اینستاگرام تجربه یک الگوریتم صعودی در فروش

تبلیغات اینستاگرام توسط سایت در سال 2021

خرید فالوور فعال برای تبدیل شدن به یک سلبریتی :

خرید فالوور واقعی در سال 2021

سایت خرید فالوور اینستاگرام نوآوری برای عصر جدید تکنولوژی

خرید لایک ایرانی در سال 2021 امکان پذیر است ؟

Home 1

0 CommentsClose Comments

Leave a comment

Newsletter Subscribe

Get the Latest Posts & Articles in Your Email

We Promise Not to Send Spam:)