یک فرد ایرانی هستید ؟ پس خرید فالوور ایرانی کنید

(( خرید فالوور ایرانی ))

خرید فالوور ایرانی

کشور ایران دارای 80 میلیون انسان است . که از این 80 میلیون نفر به صورت کاملا عجیب می توان گفت چیزی حدود 40 میلیون نفر در شبکه اینستاگرام فعالیت دارند .البته این در صورتی است که این روزها برنامه اینستاگرام روی تمامی گوشی ها نصب شده است و تنها ممکن است با گذشت زمان مورد استفاده قرار بگیرد .

با وجود بیماری کرونا در کشور ایران روز به روز به مقدار کسانی که به جمعیت اینستاگرام در کشور ایران اضافه می شوند بیشتر و بیشتر می شود .

وارد شدن مردم ایران پس از بیماری کرونا به شبکه اینستاگرام :

در کشور ایران عصر تکنولوژی متاسفانه نسبت به کشور های دیگر دیرتر رخ داد و دنیای مجازی بسیار دیرتر توانست با توجه به فرهنگ های ایرانی خود را مطابقت بدهد و بتواند با روش های درست مورد استفاده قرار بگیرد .

به همین دلیل هنگامی که بیماری کرونا در تمامی جهان ظهور کرد . مردم کشور های دیگر توانستند با توجه به فعالیت های خود و کسب درآمد بیشتر مردم این کشور ها از دنیای مجازی حتی به عنوان کار دوم در کنار کار اصلی خود در برابر ضرر های اقتصادی که این بیماری برای مردم در نظر گرفته بود نجات پیدا کنند .اما کشور ایران با توجه به ضعف خود در دنیای مجازی نتوانست در برخورد اول به خوبی مقابله کند .

در نتیجه پس از گذشت مدتی مردم در پی قرنطینه های پی در پی و خرید نکردن  به صورت حضوری متوجه شدند که باید به دنیای مجازی برای بازاریابی و کسب درآمد رو بیاورند . تا بتوانند در برابر این بیماری ناگوارد حداقل تا زمانی که درمانی برای او مشخص شود لحاظ اقتصادی مقابله کنند .

با توجه به پیشرفت که اینستاگرام در سال های اخیر داشته است و توانسته خود را به عنوان محبوب ترین شبکه جهان معرفی کند . این افراد برای ایجاد یک کسب و کار موفق به اینستاگرام وارد شدند .

خرید فالوور ایرانی

سه برابر شدن فالوور های ایرانی در سال 2021 :

طبق آمار های اینستاگرام گفته شده است . که میزان افرادی که از کشور ایران به برنامه اینستاگرام وارد می شوند و قسط به فعالیت بالا دارند در کشور ایران به چیزی حدود 3 برابر قبل از بیماری کرونا در سال 2021 رسیده است .

ورود کسب و کار های مختلف به اینستاگرام :

امروزه هنگامی که به فروشگاه های مختلف و بزرگ توجه می کنیم . همگی در کنار کسب و کار حضوری خود در دنیای اینستاگرام یک پیج بسیار قوی دارند . که محصولات خود را به صورت مجازی بتوانند به فروش برسانند . اما دلیل موفقیت این افراد چیست ؟

کسب و کار های موفق چگونه توانستند در کشور ایران به موفقیت برسند ؟

خوب در پاسخ به این سوال می توانم بگویم این موفقیت می تواند دلایلی همچون تلاش های پی در پی این افراد در اینستاگرام ، فعالیت بالای آنها ، استفاده از تبلیغات اینستاگرام بسیار خوب ، همکاری با اشخاصی همچون سلبریتی ها و اینفلوئنسر ها برای تبلیغات اینستاگرام خود و… اشاره کرد .

اما در نهایت حتی دلیل موفقیت تمامی این دلیل ها روهم می تواند در یک چیز دانست و آن هم چیزی غیر از فالوور بالا برای صفحه اینستاگرام شما نیست . توجه داشته باشید یک فروشگا بدون مشتری چه اهمیتی دارد !؟!

خرید فالوور ایرانی

چه کسی در اثر داشتن یک فروشگاه بدون مشتری موفق شده است ؟

تصور داشته باشید شما یک فرد هستید که در کشور های خارجی طرفداران زیادی دارید اما در کشور ایران دارای یک فروشگاه هستید و از افراد ایرانی کسی به عنوان مشتری طرفدار شما نیست  . حال به نظر شما ایا می توانید حتی یکی از محصولات خود را به افراد خارجی که به شما علاقه دارند بفرشید ؟

خوب مسلما پاسخ به سوال خیر است . چرا که نه تنها یک فروشگاه بدون مشتری فایده ندارد . بلکه یک فروشنده هم که تنها طرفداران خارجی داشته باشد . یک فروشنده موفق نخواهد بود . هر کسی باید به دنبال موفقیت از طریق افرادی باشد که در نزدیکی  خودش زندگی می کنند . در اینستاگرام نیز دقیقا همینطور است . شما زمانی می توانید در کسب و کار و بازاریابی خود موفق شوید .

که یک پیج اینستاگرام پر از فالوور داشته باشید ، فالوور های شما در یک بازاریابی انلاین به عنوان مشتری ثابت نام گذاری می شوند . و اما موضوع مهم تر داشتن فالوور های ایرانی است . زیرا این افراد ایرانی هستند که می توانند به موفقیت شما در اینستاگرام کمک کنند .

خرید فالوور ایرانی

انواع فالوور ها :

1 ــ فالوور های ایرانی :

فالوور های ایرانی را می توان افرادی دانست که ساکن ایران هستند و در اینستاگرام در محدوده ایران فعالیت دارند .

2 ــ فالوور های خارجی :

فالوور های خارجی را می توان افرادی داسنت که با وجود فعالیت خود در شبکه اینستاگرام اما ساکن ایران نیستند . و نمی توانند در موفقیت شما به جز جزیی از فالوور های شما بودن ، لایک کردن ، کامنت گذاشتن نقشی داشته باشند . چرا که نمی توانند از شما خرید کنند . اگر هم بتوانند خیلی کم پیش می اید که برای مثال شخصی سکن ترکیه از ایران چیزی را برای مصرف خود سفارش بدهد . به خصوص با توجه به تحریم هایی که امروزه در کشور ایران رخ داده است .

چگونه فالوورهای ایرانی خود را افزایش بدهیم ؟

شما می توانید با خرید فالوور اینستاگرام از سایت فالوور های اینستاگرام فالوورهای خود را افزایش بدهید . این سایت ها ارائه دهنده بسته های مختلفی از خرید فالوور اینستاگرام برای شما هستند . که یکی از بهترین بسته های موجود را می توان  بسته خرید فالوور ایرانی اینستاگرام ایران سوشیال  معرفی کرد .

خرید فالوور ایرانی چیست ؟

خرید فالوور ایرانی بسته ای است که سایت خرید فالوور اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام شما از افرادی که در کشور خودتان ساکن هستند به شما ارائه می دهد . قابل ذکر است تمامی فالوور هایی که در اثر خرید فالوور ایرانی دریافت می کنید . نه تنها افرادی واقعی هستند بلکه می توان گفت 100 % ساکن ایران و جز فالوور های فعال کشور ایران هستند .

خرید فالوور ایرانی

چگونه خرید فالوور ایرانی انجام بدهیم ؟

برای خرید فالوور ایرانی نیاز نیست که پسفورد خود را به سایت خرید فالوور اینستاگرام ارائه بدهید .چرا که  تنها کافی است . آیدی خود را به صورت دقیق به سایت خرید فالوور اینستاگرام ارائه بدهید و پس از گذشت مدت کوتاهی مقادیر فالوور ایرانی که خواسته بودید را دریافت کنید .

نکته در خرید فالوور اینستاگرام :

در خرید فالوور از هر نوع نه تنها ایرانی باید توجه داشته باشید که آیدی خود را به صورت دقیق به سایت خرید فالوور اینستاگرام خود ارائه بدهید . چرا که این سایت ها در صورتی که شما آیدی اشتباه به آنها ارائه بدهید . ممکن است برای اکانت اینستاگرام دیگری افزایش فالوور اینستاگرام را انجام بدهند .

پس در ارائه ایدی اینستاگرام خود دقت بالا داشته باشید چرا گاهی در اینستاگرام تفاوت شما با شخص دیگر در یک آندرلاین می تواند خلاصه شود .پیشنهاد من این است برای اینکه هیچگاه اشتباهی پیش نیاید سعی کنید .در ارائه ایدی خود سایت خرید فالوور اینستاگرام برای خرید فالوور ایرانی آیدی را کپی کنید .

 

افزایش فالوور اینستاگرام شما در صورت خرید فالوور ایرانی :

آیا می دانستید هنگامی که شما خرید فالوور ایرانی انجام می دهید . تنها آن مقدار که شما خریداری کرده اید به شما ارائه داده نمی شود ؟

بلکه از روزی که شما خرید فالوور اینستاگرام انجام می دهید . روز به روز به صورت خودکار بر مقدار فالوور های اینستاگرام شما افزوده می شود . در زیر دو دلیل آن را بیان کرده ام :

1 ــ مطرح شدن در کوتاه ترین زمان ممکن:

کشور ایران را می توان کشوری دانست که مردم معاشرت بسیار بالایی باهم دارند و درباره اتفاق های کوچک تا بزرگ هر روز خود باهم صحبت می کنند . این یک ویژگی بسیار مناسب برای پیشرفت افراد موفق در کشور ایران است . چرا که برای مثال اگر شما امشب ده هزار نفر فالوور ایرانی خریده باشید .

در حال حاضر ده هزار کاربر در کشور ایران وجود دارد که شما را میشناسند . اما این افراد فالوور های فعال اینستاگرام هستند پس مطمن باشید هر کدام آنها شما را حداقل به دو فرد دیگر معرفی می کنند . و آنها نیز به افرادی دیگر و آنها نیز به افرادی دیگر و این روند ادامه خواهد داشت . در نتیجه شما در مدت زمان بسیار کوتاهی به یک فرد معروف تبدیل خواهید شد .

همانطور که می دانید افرادی که در کشور ایران یک فرد معروف باشند . نه تنها در هر کاری پا بگذارند به علت داشتن طرفدار های زیاد موفق می شوند . بلکه می توان گفت هر روز نسبت به دیروز اسم آنها در کشور مطرح تر می شود .

خرید فالوور ایرانی

2 ــ افزایش فالوور اینستاگرام چیزی حدود 3 برابر میزان خریدتان :

پس از اینکه شما خرید فالوور اینستاگرام انجام می دهید . همانطور که در بالا نیز بیان کردم . این افراد شما را به دیگر افراد نیز کاربران اینستاگرام معرفی خواهند کرد . افرادی که پیج شما را مشاهده می کنند . پس از دیدن مقادیر بالای فالوور در صفحه اینستاگرام شما . نوع فعالیت مفید و خوب شما مسلما شما را فالو خواهند کرد .

جدا از بحث معرفی کردن شما ، تصور داشته باشید هر شخصی که وارد پیج اینستاگرام شما شود و تعداد بسیار بالای فالوور شما را ببیند . در بیشتر مواقع بدون اینکه شما را فالو نکند ، از تمامی فعالیت های شما به صورت روزانه آگاهی پیدا نکند ازصفحه اینستاگرام شما بیرون نخواهد رفت .

چرا که می داند برای مثال ده هزار نفر از شما خوششان می آید پس حتما چیز خیلی خیلی مهمی در این صفحه اینستاگرام وجود دارد که من نیز باید به آن پی ببرم !

با خرید بازدید اینستاگرام پست های خود را ارزشمند کنید

خرید لایک اینستاگرام تجربه یک الگوریتم صعودی در فروش

تبلیغات اینستاگرام توسط سایت در سال 2021

خرید فالوور فعال برای تبدیل شدن به یک سلبریتی :

خرید فالوور واقعی در سال 2021

سایت خرید فالوور اینستاگرام نوآوری برای عصر جدید تکنولوژی

خرید لایک ایرانی در سال 2021 امکان پذیر است ؟

یک فرد ایرانی هستید ؟ پس خرید فالوور ایرانی کنید

0 CommentsClose Comments

Leave a comment

Newsletter Subscribe

Get the Latest Posts & Articles in Your Email

We Promise Not to Send Spam:)